DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Reference

Napsali o nás...


"Profesionální přístup, výborná pomoc při nakládání koně, skvělé řízení při špatném počasí, příjemný přístup. Vřele doporučuji a s koníkem se těšíme na další spolupráci."

Markéta Šmídová


"Přepravní službu si nemůžu vynachválit. Bezproblémový převoz za super cenu. Žádné zpoždění a ochota pomoci při nakládání koníka. Navíc pomoc při komplikaci s ustájením, opět mi koníka pomohli naložit a převézt jinam. Velká ochota a myslím stejně tak velká zkušenost s dopravou koní. Za Jihočeský kraj určitě doporučuji. Až si budu pořizovat dalšího koně, jedině převozem od Pavlíny."

Aneta Dubová


"S přepravou jsem naprosto spokojená. Vždy k nám přijela včas, pomohla nám v KLIDU naložit koníky do přívěsu, ochotně se ujala pomoci i s nakládáním cajků. Komfortní svezení pro koníky i jezdce s pomocníky, příjemná a vyrovnaná řidička. Na akce na které nás dovezla, ty kvalitně nafotila a pomohla nám i s odsedláváním a znovu nakládáním. To vše proběhlo bez stresů apod. Jako třešnička na dortu velmi příznivá cena! Profesionální, ochotná a KLIDNÁ přepravkyně. Služeb EM Trans budeme nadále využívat.
Naprosto doporučuji!"
Jitka Hajná - Dvůr Šaloun


"Velmi korektní přístup, super domluva a skvělá řidička. Moje kobyly špatně vyvažují v zatáčkách a jsou při neohledulpné jízdě vystresované… S Pavlínou za volantem se náš přívěs ani nepohnul, celá jízda probíhala plynule a v pohodě. Těším se spolupráci v letošní závodní sezóně. "

Ing. Veronika Konvalinková - Jízdárna Zámek Skalice


"S přepravou od Páji jsem naprosto spokojená. Profesionální přístup, pomohla mi s nakládáním, je ochotna čekat, a to vše za příznivou cenu. Jezdí opatrně a každému koni věnuje individuální přístup. Lepšího přepravce neznám, a nikdy bych jiného nevolila."

Tereza Cuřínová


"Přepravu se slečnou Hulíkovou si nemůžu vynachválit, skvělé jednání, přístup a ochota. Spolupracujeme spolu už dlouho a jsem čím dál více spokojená. Určitě přepravu s ní doporučuji, koník bude v klidu, bezpečí a bude mít individuální přístup."
Kristýna Pavlíková - Soukromá stáj Lucky Bery


„Absolutní spokojenost s touto přepravou. Výborná domluva, vždy když jsem potřebovala odvézt koně v jakýkoliv den, nebyl problém. Profesionální přístup ke koním. Pája naložila moje obě problémové kobyly během chvilky. Ví, jak na to a má trpělivost. Výbava taky super. Opravdu ochotu a trpělivost si nemůžu vynachválit. Už s nikým jiným nepojedu.

Barbora Kubelová


„Jsem velmi spokojená s přístupem Pavlíny. Je spolehlivá, přijede včas, pomůže s nakládáním koní. Určitě jsem s ní nejela naposledy, těším se na další spolupráci.
Nikola Kojanová


"Přeprava s Pájou je perfektní, kdykoliv a kamkoliv je ochotná jet i ze dne na den a naloží i mého problémového koníka což je super. Cenově super vždy se domluvíme. A po cestě máme o zábavu postaráno. Vřele doporučuji, její služby využívám ráda."

Denisa Čtvrtníková


"S Pájou jsem si jela pro svého prvního koníka (můj splněný sen), kde jsme se měly sejít, byla v čas a vše bylo bez problému. Cesta byla super. Kobylka nám nechtěla nastoupit a zlobila, ale i přes to si Pája s ní poradila a naložila jí. V autě jsme přes zabudovaný kamerový systém mohly pozorovat kobylku. Velice jí děkuji a určitě její služby doporučuju a budu využívat nadále."

Michaela Samcová


"Velice ráda bych doporučila všem, kteří nemají svůj vlastní vlek. Služby jsou nejen profesionální, ale také přátelské. Z každé přepravy se tak v mžiku stává fajn výlet. Pavlínka mi vždy vyšla vstříc. Dříve s last minute zapůjčením vleku, taktéž s přepravou nového koně přes celou republiku ze dne na den. Když se na přátele nedalo spolehnout, byla připravená! Skvělé ceny, skvělé služby. Nikoho lepšího nehledejte, protože ani nenajdete!"

Kristýna Dvořáková


"Tímto bych chtěla ještě jenou moc poděkovat Pavlíně za jeji služby co se týče přepravy koní. Profesionální přístup jak ke stresuplnému majiteli, tak konikovi . Já bych svého drobečka jen tak někomu nesvěřila a zde si sem sto pro jistá že Pavlína udělá pro bezpečnost koníka vše. Doporučuji dál a těším se na další případnou spolupráci :-) Za nás Skřidelský tým a za baletky děkujeme a přejeme mnoho dalších bezpečných kilometrů :-)"

Marcela Holečková


"Ze dne na den, i když Pavlína měla před sebou 600km neváhala vyrazit na dalších 650km s námi. Obě moje kobyly byly v klidu, profesionální nakládání, celou cestu jela velmi ohleduplně. Pozdě večer jsme dorazily spokojeně do cíle. Byla jsem velmi spokojena a doufám že se ještě potkáme!"

Tereza S.


"Ve tři hodiny ráno jsme bez zaváhání vyrazily do 300km vzdáleného Prostějova, kde jsem poprvé viděla svoje zlatíčko. Pavlína mi kobylku očima profesinála prohlídla, zkontrolovala potřebné, v klidu naložila a jely jsme i s pokladem domů. Krom toho že je to výborná řidička je to i skvělý člověk, který si o přes své pracovní vypětí udělá kdykoliv čas na převýchovu kobylky a pravidelné tréninky"

Kateřina Finková"Chtěla bych touto cestou vyjádřit svou spokojenost nejen se službami přepravce, ale i se vstřícným a velice ochotným jednáním! Sl. Hulíkova mi vozí koníka téměř od "hříběte" a vždy na jedničku a i když to není jeji povinnosti dokáže se o koníka a o výstroj postarat i v případe nenadálé situace jako o vlastní za což si jí cením ;-))"

Verča & Johny


"Pavlína mi pravidelně vozí koně napříč Evropou, je schopna jet ze dne na den 2 tisíce kilometrů bez mrknutí oka. Její perfektní tým zajistí skvělý servis a vím, že si koně na konci cesty převezmu vždy v pořádku. A díky obrovskému autu není problém převézt krom kopice cajků i téměř celý můj byt :)"

Petra P.


Přeprava hřebce 2227 Monaco ČT:
"
Já bych chtěl poděkovat za velice milé, ochotné a vstřícné jednání a bezpečný dovoz. :) Doporučuji :)"

Jaroslav Rédl - Chov koní Bernartice, předseda SCHK ZČ


"Díky moc za skvělou přepravu s EM Trans a všem vřele doporučuji ;)"

Radka Barochová


"Tímto bych Páji chtěla moc poděkovat za naprosto nadstandartní služby a profesionální přístup ve všech situacích. Taktéž moc děkuji za obrovskou pomoc s velmi problémovým koněm v ne zrovna snadných situacích. EM Trans velmi doporučuji a pokud bude možnost, ráda znovu využiju nabízených služeb."

Barča Gavarová


"Pokud by jste někdy někdo potřebovali kvalitní a profesionální přepravu pro Vaše miláčky tak mohu vřele doporučit...
Absolutně profesionální přístup a prostě luxusní a komfortní přeprava a hlavně taky nový vozový park... Za mě už nikdo jiný..."

Michal E.


"Pavlí moc děkujeme. Musím tě pochválit, skvělý profi výkon. Jsi šikulka."

Denisa J.

 

 

Dlouhodobá spolupráce
 

Soukromá stáj Lucky Bery, Farma Magic Dream Heřmaň, Pastvina koně Hůry, Dvůr Šaloun, soukromí koně z Opalic, KONÍČEK, o. p. s., Jízdárna Zámek Skalice, JK Terezský Dvůr, Kamenný Újezd, Pastvina Doudleby, JA Haklovy Dvory, Statek Duha, Dvůr Vondrov